Afyon Dini Düğün

AFYON DİNİ DÜĞÜN

GRUP HAZEL ORGANİZASYON

Dini Düğün Organizasyonlarında 2006 dan beri Sizlerleyiz.

Afyon Dini Düğün Organizasyonlarında Grup Hazel Organizasyon olarak merkez ve ilçelerinde her yıl bir çok dini düğün organizasyonu yapma  fırsatımız oldu. Oteller ve Düğün salonlarında İlahi Grubumuz ile aldığımız sahnelerle Afyon Merkez ve İlçelerinde Afyon  Halkıyla beğenilen dini organizasyon programları icra ettik.

İlahi ekibimiz  özgü tarzıyla Dini Düğün programlarına devam etmektedir. Sizlere sunulan özel konsept ile mutluluğa giden yolda profesyonel ve kaliteli ilahi grubumuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Grup Hazel Organizasyon Olarak Afyonda semazen ekibimizle sizlere görsel şölen sunarken manevi bir ortamda en güzel anınıza renk katıyoruz. Profesyonel ve Tecrübeli  Hazel Semazen Ekibi Düğün Kına ve Nişana özel tasarımlarıyla Hizmetinizde.

Afyon  ve Tüm Türkiye ‘ de Dini Düğün Organizasyonu olarak hizmet veren hazel ilahi grubu, birçok ilde ve ilçelerinde hatta kasaba ve köylerde bile kalitemizi tercih eden çiftlerimize dini organizasyon hizmeti  sunmaya da devam edecektir inşallah.

Afyon ilahi grubu ve semazen ekibi Grup Hazel Organizasyon, her daim çiftlerimizin yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturmak için en özel günleri olan dini düğün merasimlerini kusursuz bir şekilde icra etmek için hizmetlerinde kaliteyi en ön planda tutar.dini düğün organizasyon fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Sizler için Seçtiğimiz bazı Dini düğün Videolarımız

İSLAMİ DÜĞÜN PROGRAM İÇERİĞİMİZ!

 PROGRAM HAZIRLIĞI

 Ekibimiz program saatinden 40 dakika önce düğünün yapılacağı mekana gelir. Program için hazırlıklarını yaparlar.Düğün Sahipleri ile görüşme sağlanır.İstenilen bir şey var mı yok mu diye sorulur.Salon ise eğer ses sistemi kontrol edilir.Önceden bildirilme kaydıyla getirilen ses sistemi kurulur.Semazenlerin giyinmesi için yer hazırlanır.Son dokunuş ile misafirleri beklemeye başlarız.

MİSAFİR KARŞILAMA

MİSAFİR KARŞILAMA  Aileler uzaktan gelip birbirlerini bu mutlu günde görmek isteyip, hasret giderirler.Lakin salona geldikleri zaman da boş bir salon yerine rahatsız etmeyecek düzeyde birbirinden güzel ilahiler ve ezgiler ile karşılarız.Toplanma sebebimiz olan Gelin Damadı veya Sünnet olacak kardeşimizi bekleriz.

GELİN DAMAT KARŞILAMA

GELİN DAMAT KARŞILAMA  Toplanma sebebimiz Misafirlerin ve bizim beklediğimiz an gelmiş demektir. Daha önceden yapılan istişare sonucu seçilmiş olan bir eser ile salon girişinden içeriye alkışlarla ve çoşkuyla karşılama yaparız.Programın en önemli anıdır.bu sahne ...

SELAMLAMA KONUŞMASI

 Allah'a Hamd ve Peygamber Efendimize Salat ve Selam Gelen misafirlere geldikleri için teşekkür ederiz ve program içeriğini paylaştığımız bir konuşmadır.Sonrası KURAN-I KERİM TİLAVETİ

KURAN-I KERİM TİLAVETİ

 Kuran-ı Kerimden Kısa bir aşır okumak ile "Her Programda olduğu gibi" diyerek söze başlarız. Kuran Tilaveti ile program açılışını yaparız.

İLAHİLER 1.BÖLÜM

 Kuran-ı Kerimden Kısa bir aşır okumak ile "Her Programda olduğu gibi" diyerek söze başlarız. Kuran Tilaveti ile program açılışını yaparız.

 SEMAZEN GÖSTERİSİ

 Semazenlerimizin Özel hazırlamış olduğu konsept ile 20 dakika civarı sahnede yaptıkları Sema Gösterisi ile doyulmaz bir an yaşatmaktadır.Semazen sayını belirleyebilirsiniz.İster 1 semazen isterseniz 10 semazen kaç kişi isterseniz Semazen Grubumuz Dini Düğün için gelecektir.

PASTA MERASİMİ

 Bu mutlu günde tatlı yiyelim tatlı söyleyelim diye hazırlanan,Gelin Hanım ve Damat Bey’in birlikteliğini temsil eden Pasta Merasiminin Seçilmiş olan özel bir müzik ile Sunumunu yerine getirmekteyiz.

EVLİLİK İLE İLGİLİ KISALAR

 Program içerisinde Evlilik hayatına dair Peygamber Efendimizin yaşantısından , Sahabelerimizin yaşamış oldukları hayatlardan örnekler alarak fon müziği eşliğinde anlattığımız ibretlik konulara değinmekteyiz.

EVLİLİK İLE İLGİLİ FIKRALAR

 Program içerisinde Evlilik ile ilgili veya geçmişten günümüze gelen atışmalar ile ilgili bir derlemeyi sizlere sunarak misafirlerin ilgisini ve tebessümüne ortak oluruz.

TAKI MERASİMİ

 Misafirlerimizin Gelin Hanım ve Damat Bey’e getirmiş oldukları hediyeleri taktim etme üzere ve örf adet ve geleneklerimizde bulunan yardımlaşma merasimi olarak bilinen Anonslu veya Anonssuz olan merasimin sunumunu yapmaktayız.

İLAHİLER 2.BÖLÜM

 İlahi Sanatçımız ikinci bölümde seçmiş olduğu birbirinden güzel İlahiler ile birlikte misafirlerimize en güzel anı yaşatırlar.Aynı zaman da seçme eserler ve istekler yerine getirilir.

KAPANIŞ DUASI

 Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladığımız programımızın sonunda ise ellerimizi semaya kaldırıp,çiftimizin  mutlu bir hayat sürmeleri ve gelen misafirlerimizin de ortak olmaları ile birlikte Allah’a Dua ederiz.

NOT:PROGRAM İÇERİĞİ DAHA ÖNCE YAPILMIŞ OLAN  DÜĞÜNLERDEN DERLENEREK HAZIRLANMIŞ OLUP,EN SAĞLIKLI ŞEKLİ İLE SİZLERE SUNULMUŞTUR.İSTEĞİNİZ DAHİLİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.LAKİN İÇERİKTEKİ DEĞİŞİMLER SONUCU PROGRAMDA YAŞANACAK AKSİLİKLERDEN EKİBİMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

İLETİŞİM NUMARAMIZ

0 5322603134

2020-06-27T14:51:17+00:00