SIKÇA SORULAN SORULAR

Türkiye Çapı Nasıl Çalışıyorsunuz ?

İlahi Gruplarımızı Bazı şehirlerden özenle seçmekte olup,Bazı şehirlerde ise Organizasyon Firmamızın Kriterlerine uymadığı taktirde Adana veya İstanbul  Gruplarımızı yönlendirmekteyiz.

Programda Semazen Gösterisi Var Mı , Ne kadar Sahnede Kalmaktadır ?

Semazenlerimizin Gösteri Süresi mekan ve zemin durumuna göre değişiklik göstermektedir.Zemin ve  Mekan Dönüşe uygun ise Semazenlerimiz  15 – 20 Dakika arası Sema Gösterisi yerine getirmektedir.

Dini Düğün Organizasyon Fiyatlarınız Nedir ?

Dini Düğün Organizasyon Fiyatlarımız istenilen Ekibe , Şehir ve Tarihe göre değişiklik göstermektedir.Lakin fiyatlarımızda bazı dönemlerde Erken Rezervasyon indirimi mevcut olmaktadır.

Başka Şubeniz Var mı ?

İletişim Numaralarımız 0 532 260 31 34 ve 0 507 918 66 63 Bu numaralar harici Grup Hazel organizasyon diye açılan sitelere ve İlanlara Reklamlara kesinlikle itibar etmeyiniz.İnternet üzerinden Kopyala / yapıştır yöntemi ne yazık ki mevcuttur.Bu tarz durumları bize İletişim Numaralarımızdan bildirirseniz , Üzücü Bir durumu oluşmasını engellemiş olursunuz.

Ödeme Sistemi ve Rezervasyon Nasıl Oluyor ?

Ödeme Sistemi Görüşme sağlanıp,Konsept hazırlandıktan sonra Konseptin İçeriği ve Hesap Numaramızı içeren sözleşmemizi sizlere E Mail , Whatshapp veya Posta Yolu ile sizlere gönderiyoruz.Hesap numarasına yatıracağınız % 20 Komisyon ücretinden sonra Rezervasyonu yaptırmış oluyorsunuz.Geriye Kalan Ödeme Program Günü Program Öncesi veya Program Arasında Organizatörümüz tarafından alınmaktadır.Ölüm Haricinde Yatırılan Komisyon Ücretinin Kesinlikle iadesi yoktur.

Peki Başka Web Siteleriniz Var Mı ?

Evet.Türkiye Çapı çalıştığımız için İnternet üzerinde birçok Web Sitemiz Mevcuttur.Ama İletişim Numaralarımızdan birini veya ikisini görmeniz halinde Bize ait  Web Siteleri olduğunu anlamış olursunuz.0532 260 31 34 – 0507 918 66 63 0 – 0 850 304 29 35    İletişim Numaralarımız

Web Sitenizde Neden Çok Fazla İçerik Yok ?

Web sitemizde gelen içerikleri paylaşmakta olup,Ayrıntılı içeriği İletişim Numaralarımızdan sizlere bizzat bilgi vererek paylaşıyoruz.Sanal Alem diyoruz.Ve Tam içerik malesef paylaşamıyoruz.

BİZİM SİZE ÖNERİMİZ GEÇ KALMAYIN.HEMEN REZERVASYON YAPTIRIN.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir