[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_text]

Her Anne ve Baba çocuklarının mutluluğunu görmek ister ve onları mutlu etmek için ellerinden geleni yapmak isterler. Çocuklarımız için özel günler doğduğu andan itibaren başlar. doğum günü, yaş günleri, sünnet düğünü ve evlilik düğünü gibi bir çok etkinliğe çocuklarımız imza atarlar.

Bizler Çocuklarımızın hayatı boyunca unutamayacağı özel günlerden biri olan sünnet düğünlerini anne ve babaların hayal ettikleri güzellikte olması için Hazel organizasyon firması olarak her türlü ön çalışmayı sizler için yapıyoruz.

Bu özel günü unutulmaz kılmak ve eğlenceli bir sünnet düğünü olarak kutlamak, Anne ve Babaları Çocuklarının çok özel gününde mutlu etmek ve davetlileri eğlendirmek için iyi bir organizasyon konsepti planlayarak sizlere sunuyoruz.

Sünnet düğünleri normal düğünlerin yapıldığı mekanların aynısında aynı şartlarla yapılmaktadır.

Açık Alan Düğün salonu, Havuz başı, Kır düğün salonu, Restoranlar, Kapalı salon düğün salonları, Otel düğün salonları, Bahçe düğün mekanları gibi birçok düğün mekanında sünnet düğünü organizasyonları yapılır.

Sünnet çocuğunun rahatlıkla oturup yüksekten etrafı seyredebileceği sünnet tahtı kiralayarak çocuğunuzu mükafatlandırabilirsiniz.

Sünnet tahtının yeniçeri kıyafeti giymiş personellerimiz tarafından taşınması yapılmaktadır. Bunun düğün eğlencesine renk kattığını düşünüyoruz. Sünnet organizasyonlarında alternatif hizmetlerimizde mevcuttur

Örnek olarak mısır satıcıları, Osmanlı şerbetçisi, pamuk şekeri gibi değişik hizmetler de vermekteyiz.

Sünnet düğünlerinde konfeti, Şişme Oyun Parkurları, Sünnet tahtı, Volkan gösterisi, Havai fişek gösterileri, Mehter takımı gibi aktiviteler ilgi çeken çalışmalardır. Konukların ve Sünnet çocuğunun iyi vakit geçirmesini sağlarlar.

Sünnet düğünlerinde fotoğraf ve video çekimi ileri ki zamanlarda çocuğunuzun hatırlaması için oldukça önemlidir ve hatıra olarak her zaman saklanacaktır.

Hazel organizasyon ekibimiz mekanları önceden yerlerinde inceleyerek gerekli ön çalışmaları yaparlar.

/ Sünnet Düğünlerinde Mehter Takımı 

Çocuğunuz için iyi bir sünnet düğün yapmak ve sorunsuz bir organizasyon firması ile çalışmak istiyorsanız, bu işi iyice araştırma yapmanız gerekmektedir.

Mehter takımları bizim geleneklerimizin bir parçası olduğundan sünnet düğününde mehter takımının sahne alması çok ilgi çekecektir.

Tarihi dokularımızın içinde mehter takımları olduğu için sünnet düğününe böyle bir etkinliği katmanız hem çocukların hem de davetlilerin hoşlarına gidecek bir durum olacaktır.

Mehter Takımları çocuk psikolojine ayrı bir erkeklik ruhu katacak ve çocuğun gelişimini iyi yönde etkileyecektir. Mehter Takımları etkinliklerin havasını değiştirerek davetlilerin organizasyona bakışlarını olumlu yönde etkilemektedir.

Unutulması zor bir sünnet düğünü olmasını istiyorsanız Mehter Takımını bu etkinliğin içine dahil etmeniz çok faydalı bir karar olacaktır.

/ Sünnet Düğünlerinde Sünnet Tahtı

 Sünnet tahtı sünnet düğünlerinin olmazsa olmazlarındandır. Tahta oturan çocuk kendini daha bir güvende hisseder ve biraz da yüksek bir yerde oturduğu için oradan etrafı seyreder.

 Sünnet Tahtını meşaleler eşliğinde Osmanlı kıyafetli , Yeniçeri Askerleri omuzlarında taşırlar , burada Osmanlı şehzadesi vurgusu yapılarak davetliler selamlanır. Bu arada mehter takımı mehter marşını söyleyerek yeniçerilerine eşlik ederler.

/ Sünnet Düğünlerinde Yeniçeri

Yeniçeriler sünnet düğünlerine ayrı bir renk katarlar örnek olarak sünnet tahtını taşırlar ve tahtın etrafında korumalık yaparlar.

Kısaca sünnet düğününde kültürümüzü geçmişimizi yani Osmanlı kültürünü yaşatırlar. Aynı zamanda misafirler için görsel şölen sunmaktadırlar.

Yeniçeriler sünnet tahtı mehter takımı bunlar ufak tefek ayrıntılar olsa bile çocuğunuzun kendine güvenmesini pekiştirecek ve ileri ki yıllarda anlatacağı güzel bir anısı olmasını sağlayacaklar.

Çocuğunuzun sünnet düğününde Osmanlı kültürünü yaşamak, misafirlerinize görsel şölen sunmak, Çocuğunuzun anlatacak anıları olmasını istiyorsanız biz yanınızdayız.

/Sünnet tahtı ve Yeniçeri

Karnaval yiyecekler. İkram arabaları

Palyaço Gösterisi

Nasreddin Hoca gösterisi

Karagöz Hacivat gösterisi

Mehteran ekibi gösterisi

Ses sistemi kurulumu ve DJ Hizmeti

Video ve Fotoğraf çekimi

sunnet dugunu organizasyonusunnet dugunu organizasyonu
sunnet dugunu organizasyonusunnet dugunu organizasyonu
sunnet dugunu organizasyonu[/ Fusion_text][/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir